Недељни ТВ рејтинг: Хоусеброкен, Тхе Цомпани Иоу Кееп, Еаст Нев Иорк, Тхе Блацклист, 100 Даис то Инди

 Хоусеброкен ТВ емисија на ФОКС-у: отказана или обновљена?

© 2023 Капитал Ентертаинмент ЛЛЦ и Фок Медиа ЛЛЦ.

Оцене недеље, 7. маја 2023 — Нове епизоде: Амерички најсмешнији кућни видео снимци, Америцан Идол, Тхе Цомпани Иоу Кееп, 60 Минутес, Тхе Екуализер, Еаст Нев Иорк, НЦИС: Лос Ангелес, Тхе Симпсонс, Тхе Греат Нортх, Хоусеброкен, Фамили Гуи, и Црна листа. Репризе: Магнум ПИ, Дателине НБЦ, 100 дана до Индија, Велика америчка шала, Чија је то уопште линија?, и Шеф следећег нивоа.